Járványügyi információk, dokumentumok

A szigorító intézkedésekről szóló, közoktatási intézményekre vonatkozó miniszteri rendelkezések értelmében – vezetőségi döntés alapján – az alábbiak szerint alakul Intézményünk munkarendje 2020. november 11. napjától.

Az 5-8 évfolyamos diákjaink munkarendje változatlan marad.

A 9-13 évfolyamos diákjaink szakmai gyakorlati oktatása – a jogszabály lehetőségét megragadva – változatlan, tehát jelenléti munkarendben (órarend szerint) marad. Közismereti tárgyaik oktatása digitális formára tér át, azonban egyéni ill. kiscsoportos konzultáció is tartható az osztályfőnökök koordinálása szerint.

A felnőttoktatásban résztvevő diákjaink szakmai gyakorlati oktatása jelenléti munkarendben marad, szakmai elméleti képzésük formája szaktanári, osztályfőnöki javaslat alapján alakul.

Kollégiumban lakó diákjaink további ott tartózkodása érdekében személyre szóló kérelmet juttatunk el az érintett kollégiumokba az osztályfőnökök segítségével.