Artistaképzősök és Dinasztiák

A Fővárosi Nagycirkusz idén február elejétől tűzte műsorra Dinasztiák című, világhírű magyar artisták előtt tisztelgő műsorát. A február 13. és április 18. között megtekinthető műsorban háromhetente különböző fellépőket és számokat láthat a közönség, többek között iskolánk két növendékét, Szécsényi Annát és Donnert Ryant is.


A műsort rendező Silver Power tagjai, Kranitz-Nagy Krisztián és Füzy Anita az „A” műsorba válogatták be növendékeinket, akik tudásuk mellett nagyfokú szakmai alázatról is tanúbizonyságot tettek munkájuk során. Kranitz-Nagy Krisztián, aki maga is iskolánk növendéke volt, Anna és Ryan teljesítményét példaértékűnek tartja, méltó partnerei voltak azoknak a híres magyar artistáknak, akik már letették nevüket a világ különböző porondjain. Diákjaink szakmailag hibátlanul, nap mint nap új trükkökkel bővítették produkciójukat, ami szakmai tanáraik magas színvonalú tudását is tükrözi. Kranitz-Nagy Krisztián reményét fejezte ki azzal kapcsolatban, hogy a jövőben sok hasonló tudású biakos növendékkel fog még találkozni.

A rendező levele iskolánk részére: