Rendhagyó szalagtűzés

A szalagtűzés rendhagyó módon zajlott intézményünkben az idei tanévben. Végzős osztályunk és osztályfőnökeik a család, a hozzátartozók jelenléte nélkül, de családias, meghitt hangulatban kapták meg iskolánk szalagját. Az iskola vezetősége, tanárai és minden munkatársa sok sikert kíván a májusban kezdődő érettségi vizsgákhoz, valamint az év végi vizsgaelőadáshoz. Reméljük, hogy a ballagási ünnepségünket már a hagyományainkhoz híven, a család és a hozzátartozók jelenlétében tarthatjuk.

A 12. OSZTÁLYOS ÉRETTSÉGIZŐ OSZTÁLYUNK TAGJAI:

Szakmai osztályfőnök: Tóth Edit

Közismereti osztályfőnök: Szántai Edina

 • Bényei Máté Barnabás
 • Bódi Adél
 • Erdei Viktor
 • Gedeon Anna
 • Hanusz Dóra Anita
 • Lauri Vivien
 • Melis Vivien
 • Nyerges Anna
 • Szécsényi Anna
 • Szöllősi Sztella Borbála
 • Tarba Patrícia
 • Török Gergő
 • Váradi Dorottya
 • Vida Rózsa Eliza
 • Vincze Vivien

ESTI GIMNÁZIUM

 • Dobos Stella
 • Tóth Annamária

Fotók: Perényi Rita